Glasses Fashion Days

Na pewno podczas poszukiwań nowych okularów zauważyliście, że wiele salonów optycznych posiada w swojej ofercie te same marki (Ray-Ban, Versace czy Tous). Mogłoby się wydawać, że odwiedzając te salony, znajdziemy w nich dokładnie takie same modele okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych — jest jednak zupełnie inaczej. Bardzo często współpraca z konkretną marką nie oznacza, że na półce każdego z zakładów optycznych znajdziecie te same modele okularów. Czy jesteście ciekawi, dlaczego tak się dzieje? Dzisiaj dowiecie się, jak to wygląda od kuchni.

To już tradycja, że 2 razy do roku spotykamy się w ciekawych miejscach Polski, żeby wraz z firmą United Vision poznać najnowsze trendy w branży optycznej. Lutowy event Glasses Fashion Days był okazją nie tylko do miłego spędzenia czasu w Beskidzie Śląskim, ale również do wielu spotkań i trudnych wyborów.

Podczas takich wydarzeń mamy dostęp do pełnych kolekcji wielu marek. Starannie przyglądamy się każdej oprawie, wybieramy te najbardziej interesujące i w ten sposób i tworzymy mini-kolekcje, która będzie dostępna w naszych salonach w najbliższym sezonie. Jest to bardzo odpowiedzialna praca, ponieważ w trakcie podejmowania decyzji musimy pamiętać nie tylko o aktualnych trendach czy naszym poczuciu estetyki, ale również o oczekiwaniach naszych klientów.

Mimo wielu trudności, które napotykamy przy wyborach takie dni to, to, co optycy lubią najbardziej. Nowości są ekscytujące i nie możemy się doczekać, aż te modele pojawią się na naszych półkach i każda z osób odwiedzających nasz salon będzie mogła je przymierzyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *